EXPO Milano 2015

Vážení podnikatelia,

Agentúra SARIO si Vás dovoľuje informovať o konaní svetovej výstavy EXPO Milano 2015, ktorá sa bude konať v termíne od 1.mája 2015 do 31.októbra 2015 v Miláne, Taliansko.

Svetová výstava EXPO Milano 2015 bude veľkým javiskom, kde sa môžu účinkujúci predstaviť v podobe inovatívnych riešení k problémami súvisiacimi s výživou planéty, ľudstva a prístupu k životnému prostrediu.

Posolstvom výstavy je “Feeding the Planet, Energy for Life”

Koncept slovenskej expozície:
Slovensko sa prostredníctvom svojho konceptu predstaví ako dynamická, životaschopná, energická, duchom mladá krajina, ktorá ponúka nielen neskutočné množstvo zážitkov a krásnych miest, ale tiež množstvo nápadov a šikovných, úspešných ľudí, plných energie, ktorí vidia aj svoju históriu moderným spôsobom. Naša krajina sa prezentuje ako miesto, ktoré ponúka výnimočne skvelé podmienky na to, aby si u nás každý dobil baterky, naštartoval alebo rozšíril svoj biznis alebo našiel inšpiráciu pre čokoľvek. Slovensko sa predstaví na svetovej výstave Expo Miláno 2015 kreatívnym konceptom „Slovensko je krajina plná energie. Príďte si k nám dobiť “baterky”. („Slovakia. Recharge yourself.“)

V rámci veľtrhu je pripravený aj bohatý biznis program pre účastníkov (účastnícke krajiny) aj pre návštevníkov.

O platforme B2B sa dočítate aj na stránkewww.expobusinessmatching.com. Firmy, ktoré sa zúčastnia B2B prostredníctvom oficiálneho účastníka ( t.j.prostredníctvom zástupcu generálneho komisára slovenskej expozície ) neplatia poplatok za registráciu, ani za potvrdenie B2B meetingov. O všetkých podmienkach a možnostiach B2B stretnutí počas veľtrhu Vás budeme promptne informovať na našej stránke.

Niekoľko dôležitých dátumov , ktoré sú potvrdené:

1.5.2015  Otvorenie veľtrhu
24.6.2015  Slovenský deň

Lístky sú v predaji on line
Viac info  o EXPO Milano 2015
Viac info o slovenskej expozícii

Kontaktné osoby

SARIO

O možnostiach  účasti formou partnera Slovenského pavilónu sa informujte tu :

  • Kancelária generálneho komisára EXPO Miláno 2015
    Mgr. Martin Polák – generálny komisár EXPO Miláno 2015
    Mgr.art. Ivana Doria – projektový riaditeľ EXPO Miláno 2015
    Mgr. Silvia Kolcúnová – vedúca kancelárie generálneho komisára EXPO Miláno 2015
    E-mail: silvia.kolcunova@mhsr.sk , Tel.: +421 2 4854 7073