InnoTrans 2016 v Berlíne

Vážení podnikatelia,

agentúra SARIO, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR si Vás dovoľujú informovať o konaní medzinárodného veľtrhu InnoTrans – International Trade Fair for Transport Technology – Innovative Components, Vehicles, Systems, ktorý sa uskutoční v dňoch 20.-23. septembra 2016 v Berlíne.

S veľkým počtom referenčných projektov a viac ako 220 dopravných a technologických firiem je Berlín hlavný uzol nemeckého dopravného strojárstva a ideálnym miestom pre konanie veľtrhu InnoTrans. Ide o medzinárodnú platformu pre ponuku a dopyt ohľadom osobnej a nákladnej dopravnej techniky, ktorá sa koná každé dva roky. Medzi ďalšie kľúčové segmenty InnoTrans patrí železničná infraštruktúra, interiéry, verejná doprava a výstavba tunelov.

Vďaka panelovým diskusiám a rokovaniam expertov o problematike súčasných a budúcich mobilít, InnoTrans predstavuje ideálne miesto pre face-to-face stretnutia.

Hlavnou udalosťou bude Dialóg Forum organizovaný Nemeckým fórom pre dopravu (DVF), Zväzom nemeckých dopravných podnikov (VSV), Asociáciou európskeho železničného priemyslu (UNIFE) a Asociáciou nemeckého železničného priemyslu (VDB).

Všetky potrebné informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia.

Formuláre pre registráciu nájdete tu.