Medzinárodný veľtrh SAITEX a Africa Big 7 v Južnej Afrike

Agentúra SARIO, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a Zastupiteľský úrad SR v Pretórii informujú podnikateľskú verejnosť o konaní najväčšieho veľtrhu na africkom kontinente SAITEX a Africa Big 7, ktorý sa uskutoční v dňoch 21. až 23. júna 2015 v Johannesburgu v Južnej Afrike.
Podujatie je organizované juhoafrickou spoločnosťou Exhibition Management Services, ktorá má vyše 30-ročné skúsenosti s organizovaním medzinárodných veľtrhov v Južnej Afrike.

Tento multi-sektorový veľtrh je zameraný na podporu exportu a importu. V minulom roku na veľtrhu vystavovalo takmer 1 000 spoločností z 35 krajín sveta a zúčastnilo sa ho okolo 15 000 návštevníkov zo 44 krajín . Vystavovatelia sú najmä výrobcovia a exportéri v rôznych sektoroch veľko- a maloobchodu, pričom účastníci veľtrhu sú predovšetkým importéri, agenti, distribútori, veľko- a maloobchodníci.

Najväčší záujem je najmä o elektrické a elektronické výrobky, spotrebný tovar, maloobchodné hotové výrobky, odevy a textil, obuv, kožené výrobky, kancelárske vybavenie, papierenské výrobky, kozmetiku, nábytok a inovatívne/kreatívne produkty a patenty. Dôležitou súčasťou celého podujatia je aj veľtrh Africa Big 7, ktorý je sektorovo zameraný na potravinársky a nápojový priemysel.

Cena výstavného stánku je cca 1 500 EUR/3 m2 vrátane kompletného vybavenia stánku. Viac informácií o cenách je možné nájsť v prílohe 1 a prílohe 2.

Viac informácií o veľtrhu je možné získať v priložených dokumentoch. V prípade ďalších otázok možno kontaktovať pani Aninu Hough z Exhibition Management Services na emailovej adrese saitex@exhibitionsafrica.com a na telefónnom čísle +27 832 608 131 alebo ekonomickú diplomatku na Zastupiteľskom úrade v Pretórii na katarina.kralikova@mzv.sk a telefónnom čísle +27 835 677 703.