Podnikateľská misia do Iránu

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pozýva podnikateľov na misiu do Iránu, ktorá sa uskutoční pri príležitosti  návštevy podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu Petra Pellegriniho, ktorého budú sprevádzať  minister financií Peter Kažimír a minister hospodárstva Peter Žiga.

Cieľ: Nadviazanie na otvorené projekty, podpora prebiehajúcich rokovaní
a predstavenie slovenských podnikateľov v priemyselnej oblasti severného Iránu

Sektorové zameranie:

  • IKT
  • strojársky priemysel
  • energetika  
  • vodné hospodárstvo
  • ťažobný priemysel
  • dopravná infraštruktúra

Predbežný program misie:

  • 6. 3. 2017 – prílet do Teheránu vo večerných hodinách, ubytovanie
  • 7. 3. 2017 – podnikateľské fórum v Teheráne, individuálne B2B rokovania, networking
  • 8. 3. 2017 – presunr do Tabrízu, podnikateľské fórum, individuálne B2B rokovania, networking, večer odlet na Slovensko

Rokovací jazyk: anglický

Registrácia na misiu:
V prípade Vášho záujmu o účasť na tejto misii sa zaregistrujte prostredníctvom on-line formuláru. Registrácia na misiu je otvorená
do 20. 2. 2017 do 16.00 hod.

Víza, doprava a ubytovanie:
K účasti na misii sú potrebné víza a cestovný pas s platnosťou min. 6 mesiacov od vstupu do krajiny. Víza sa za poplatok vydávajú na počkanie priamo v Iráne po prílete.

Predpokladá sa doprava celej delegácie vládnym špeciálom. Odlet je plánovaný na 6. 3. 2017 z Bratislavy v popoludňajších hodinách. Čas odletu bude dodatočne spresnený. K misii sa môžu pripojiť podnikatelia prítomní v Iráne alebo cestujúci individuálne.

Ubytovanie si účastníci misie hradia individuálne. Agentúra SARIO na požiadanie prihlásených účastníkov misie zarezervuje ubytovanie, pre zjednodušenie skupinových presunov je výhodné ubytovanie v jednom hoteli. Konkrétne hotelové zariadenie bude oznámené dodatočne.

Účastnícky poplatok:
Za účasť na misii bude účastníkom účtovaný poplatok 250 € na pokrytie nákladov na catering počas preletov, presuny v teritóriu, pokrytie nákladov na organizáciu jednotlivých fór a management fee zahŕňajúci organizáciu akcie a plnú asistenciu SARIO pred, počas a po skončení misie.

Spoluorganizátori:
SARIO Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu, Úrad vlády SR, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR a Veľvyslanectvo SR v Teheráne. Spoluorganizátori si vzhľadom na obmedzené kapacity vyhradzujú právo výberu účastníkov misie s prihliadnutím na sektorové zameranie a profil účastníka, jeho doterajšie pôsobenie a potenciál v teritóriu.