Staňte sa aj Vy súčasťou MSV Brno 2019

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na návštevu národnej expozície Slovenska na 61. ročníku Medzinárodného strojárskeho veľtrhu MSV Brno 2019, ktorý sa bude konať v termíne               7. – 11. októbra 2019.
 
Navštívte národný stánok Good Idea Slovakia na MSV Brno 2019 aj Vy a staňte sa aspoň na krátky čas jeho súčasťou v aktuálnom dianí a atmosfére medzinárodného veľtrhu!  

Pre návštevníkov slovenskej národnej expozície, stánok číslo 166, v pavilóne V, sa bude konať každý deň od 15:00 neformálny networking so zástupcami agentúry SARIO a 25 slovenských spoločností z oblastí strojárskeho, elektrotechnického, hutníckeho či automobilového priemyslu. Zástupcovia agentúry Vás oboznámia aj s poskytovanými službami, možnosťami finančnej aj nefinančnej podpory a ako sa stať súčasťou národnej expozície na medzinárodnom veľtrhu. 
Zaregistrujte sa cez náš jednoduchý formulár, pracovníci na stánku sa Vám budú venovať, poskytnú informácie aj ohľadom programu a zaujímavostí veľtrhu. 

Prvých 20 zaregistrovaných získa vstup na veľtrh od agentúry SARIO zdarma! 

Hlavnou témou tohto ročníka veľtrhu je Priemysel 4.0 a Digitálna továreň

V rámci hlavnej témy veľtrhu Digitálna továreň 2.0 je pre návštevníkov veľtrhu pripravená interaktívna expozícia v pavilóne A2. V pavilóne sa budú konať panelové diskusie na témy prepojenia výrobných a informačných technológií inovatívnym spôsobom ako napríklad: umelá inteligencia vo firemných procesoch, elektromobilita a autonómne vozidlá v kontexte rozvoja priemyslu, inteligentná energetika a iné. Zároveň bude pre návštevníkov pripravený náučný chodník v digitálnom priestore s netradičnou prezentáciou mesta budúcnosti či firmy budúcnosti s ukážkami novodobých technológií. Digitálna továreň 2.0 na MSV 2019 bude skutočným a realistickým pohľadom do budúcnosti priemyselnej výroby.
 
Súčasťou tohto projektu je aj medzinárodná konferencia na tému Priemysel 4.0 2. vlna, ktorá sa bude konať v pavilóne E, sála E2 v stredu 9.10.2019.
 
V rámci slovenskej národnej expozícii v pavilóne V  sa predstavia 2 spoločnosti v tejto téme, a to T – Industry a softigo. Ďalší slovenskí vystavovatelia predstavia aj inovatívne riešenia a novodobé technológie pre digitalizáciu a optimalizáciu výroby, najrýchlejší 3D skener či ultra ľahký kontajner.
 
Kooperačné podujatie Kontakt-Kontrakt

Aj tento rok sa v termíne 07. – 09.10.2019 už tradične počas Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne uskutoční kooperačné podujatie Kontakt-Kontrakt, ktoré je pre spoločnosti jedinečnou príležitosťou na zvýšenie konkurencieschopnosti a  identifikáciu nových obchodných partnerov.  Spoločnosti so záujmom o účasť na uvedenom podujatí sa môžu registrovať na linku: https://cc-msv2019.b2match.io/
 
MSV Tour – komentované prehliadky veľtrhu

Brnenské výstavisko pripravilo pre návštevníkov tento rok komentované prehliadky veľtrhu „MSV Tour“, v rámci ktorých budete môcť navštíviť vybrané stánky na veľtrhu MSV. V každom zo stánkov bude na Vás čakať expert, ktorý predstaví novinky v odbore, zaujímavé riešenia, praktické ukážky technických riešení a bude pripravený na Vaše otázky. Harmonogram a témy trás sú venované hlavnej téme veľtrhu a to: SMART zariadenia a roboty: inteligentná výroba potrebuje inteligentné stroje a SMART VYROBA A IT: Digitálna transformácie priemyslu. Účasť na komentovanej prehliadke je zdarma a registrovať sa môžete tu https://www.msvtour.cz/registrace.html
 
Organizátor národného stánku:
Agentúra SARIO v rámci národného projektu ‘Podpora internacionalizácie MSP’, ktorý je realizovaný v rámci Operačného programu Výskum a inovácie, prioritnej osi 3, investičnej priority 3.2, špecifického cieľa 3.2.1 zameraného na nárast internacionalizácie MSP a využívania možností jednotného trhu EÚ.
Kontakt: 
E: veltrhy@sario.sk

O ďalších novinkách v programe MSV Brno 2019 Vás budeme priebežne informovať na tejto stránke.

Tešíme sa na Vás !