Taiwan — Biotechnology & Green Technology Expo 2019

Organizátor: Úrad pre hospodársky rozvoj, vláda mesta Tainan
Spoluorganizátor: China Times Inc., Commercial Times

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v spolupráci
so Slovenským ekonomickým a kultúrnym úradom v Taipei, dáva do pozornosti medzinárodnú výstavu Biotechnology & Green Technology Expo 2019, zameranú na biotechnológie a zelenú energetiku, ktorá sa
bude konať v meste Tainan.

Je to už 9. ročník, ktorý opätovne ponúka možnosť nie len prezentácie Vašej spoločnosti na medzinárodnej úrovni ale aj príležitosť stretnúť sa s potenciálnymi budúcimi obchodnými partnermi.
 
Očakáva sa, že o podujatie bude mať tento rok záujem viac ako 200 vystavovateľov a priláka opätovne 11 000 návštevníkov a tým podporí znalosti a využitie biotechnológie a zelenej energie medzi priemyslom a širokou verejnosťou. Ide o príležitosť pre firmy nájsť partnerov či už z Taiwanu, alebo iných krajín (napríklad minulý rok sa na podujatí zúčastnili krajiny ako USA, Francúzsko, Rakúsko, Belgicko, Nový Zéland, Južná Afrika a Indonézia).

V priebehu posledných rokov venuje mesto Tainan biotechnológiám väčšiu pozornosť, najmä z dôvodu dôležitosti tohto priemyselného odvetvia nie len v 21. storočí a v budúcnosti.
 
Ďalšie informácie o tomto veľtrhu môžete nájsť na oficiálnej stránke podujatia.
 
Dôležité informácie:

  • cena stánku je bežne 26,250 TWD čo je cca 750 eur, ktorý je nám taiwanská strana ochotná poskytnúť zadarmo
  • v prípade veľkého záujmu a účasti minimálne 8 slovenských firiem, bude SARIO zastrešovať celú organizáciu podnikateľskej misie, v tomto prípade bude účastnícky poplatok 300 eur na osobu tento poplatok pokryje náklady na organizáciu misie a účasť zástupcu SARIO
  • náklady na cestu, ubytovanie a stravu si hradí každý účastník vo vlastnej réžii