OBCHODNÁ MISIA VÝROBCOV A KUPCOV MÄSA MEDZI BELGICKOM-SLOVENSKOM, SLOVENSKO

Agentúra belgických spracovateľov mäsa, podporujúca obchodné aktivity belgických mäsových výrobcov do zahraničia, si Vás dovoľuje pozvať na obchodné stretnutia, ktoré sa uskutočnia dňa 12. Septembra v hoteli Radisson Blu v Bratislave.

Belgický sektor mäsa sa špecializuje na bravčové a hovädzie mäso. Tieto druhy mäsa sú taktiež ich typickým vývozným artiklom. Agentúra belgických spracovateľov mäsa (BMO) koordinuje marketingové činnosti v oblasti vývozu hovädzieho a bravčového mäsa.

Agentúra bola založená v roku 2003 pod záštitou Flámskeho centra pre poľnohospodárstvo a rybárstvo (VLAM). Aktuálne informácie nájdete priamo na ich stránke: https://www.freshfrombelgium.com/en/sector/belgian-meat-office

Delegáciu belgických vývozcov čerstvého a mrazeného bravčového a hovädzieho mäsa, ktorí navštívia Bratislava už túto jeseň,  tvoria majitelia, obchodní manažéri bitúnkov a rozrábok, ktorí patria ku špičke európskych mäsových vývozcov. Ide o rodinné spoločnosti, ktoré zaručujú vysokú kvalitu mäsa spolu so službami ušitými na mieru.

Využite túto jedinečnú príležitosť vytvorenia si zaujímavých obchodných kontaktov s belgickými vývozcami bravčového a hovädzieho mäsa.

 KDE & KEDY: Radisson Blu SCARLTON12. Septembra  od  9.00 do 14.00 hod. v Bratislave.

NETWORKING: Bude nám cťou ak prijmete zároveň naše pozvanie na networking walking buffet od 12.00-13.00 hod.

 

INFORMÁCIE O BELGICKOM TRHU MÄSA

Zástupcovia BMO sú pripravení podať Vám viac informácie ohľadom štruktúry a organizácie beglického mäsového priemyslu ako i ochotní zodpoveď akékoľvek Vaše konkrétne otázky.

Vašu účasť prosím potvrďte zaslaním vyplnenej prihlášky najneskôr do piatku 25. augusta 2017 spätne na lucia.harabinova1@gmail.com.  Následne Vám budú zasalené bližšie informácie ohľadom celej akcie, ktorá je pre všetkých obchodníkov v danom sektore mäsa bezplatná.